Dzieci, te mniejsze i nieco większe, pochłaniają świat oraz wszystkie jego wspaniałości z prędkością błyskawicy. Każdy dzień to okazja na nowe przygody: tyle miejsc do odwiedzenia, tyle uśmiechów do zdobycia, tyle smaków do poznania. Zadbanie, aby maluchy miały możliwość chłonąć to wszystko już od najmłodszych lat jest kluczowe dla ich prawidłowego rozwoju oraz szczęścia.

Głodne wiedzy przedszkolaki

Okres od trzech do sześciu lat to ten pierwszy świadomy już etap życia małego człowieka. Przedszkolaków interesuje wszystko dookoła i jeszcze dalej, gdzie tylko sięga ich wzrok. Odpowiednie zachęcenie do kolejnych odkryć jest kluczowe dla rozwoju dziecka. Catering dla przedszkola stworzyliśmy widząc, ile radości i entuzjazmu mają dzieci jedzące kolejne porcje przygotowywanych w Zielonej Kuchni posiłków.

Jedzenie nie musi być nudne!

Sekretem jedzenia dla dzieci jest w pierwszej kolejności sposób jego podania. Talerz pełen aromatów, kolorów i różnych kształtów przyciąga oraz zaciekawia, stając się kolejnym skarbem do odkrycia. Odpowiednia kompozycja zachęci niejednego niejadka. Kreatywne jedzenie o ciekawych kształtach, które proponujemy w naszym cateringu dla przedszkola, wygrało z niechęcią dziesiątek dzieci w Wielkopolsce. Kolorowe omlety pełne warzyw wiosną, owocowe sałatki bogate w witaminy latem, rozgrzewający krem z dyni jesienią oraz delikatna zupa porowa – to tylko niektóre z naszych propozycji w menu dla przedszkolaków. Dania przygotowywane w naszej kuchni są odpowiednio skomponowane, aby dać maluchom wszystko to, czego potrzebują ich organizmy do wielu godzin zabaw, harców i nauki.

W cateringu kierowanym dla dzieci znaczenie ma dobór produktów, w końcu zdrowie dzieci jest najważniejsze. Zielona Kuchnia to nie tylko specjaliści: dietetycy czy technolodzy żywienia, to także właściciele lokalnych upraw, którzy dostarczają nam najlepsze ekologiczne i nieprzetworzone produkty. To także opiekunowie w przedszkolach, którzy zaufali Zielonej Kuchni oraz rodzice i dzieci. Po uśmiechniętych i zdrowych buziach tych ostatnich upewniamy się w tym, że catering dla przedszkola to najlepszy sposób na promowanie zdrowego trybu życia od najmłodszych lat.